custom-header

Salon z aneksem kuchennym. Jakie rolety wybrać?

Salon z aneksem kuchennym. Jakie rolety wybrać?

Salon z aneksem kuchennym. Jakie rolety wybrać?

Coraz więcej młodych rodziców decyduje się na takie rozstawienie pokoi w mieszkaniu, w którym salon z aneksem kuchennym znajdują się w jednym pomieszczeniu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie w kwestii czysto użytkowej. Przygotowując posiłki w kuchni, można mieć cały czas oko na dziecko, bawiące się w salonie. To samo dotyczy zapraszania gości, których nie trzeba co chwilę opuszczać, by podać kolejny posiłek.

Aranżując wystrój takiego pomieszczenia 2w1, można mieć wątpliwości, jakie rolety zastosować. Czy w ogóle żaluzje będą dobrym rozwiązaniem? Może lepiej sprawdzi się tradycyjna firana?

plant-324784_1280

Jak zagospodarować okno w salonie z aneksem kuchennym?

Najlepszym pomysłem są rolety do okien. Firana będzie bardzo niepraktyczna w pomieszczeniu, w którym się również gotuje. Szybko ulegnie zabrudzeniu, poszarzeje i się zniszczy. Dodatkowo będzie pochłaniać wszystkie zapachy z kuchni. Rolety do okien są idealnym rozwiązaniem. Klasyczne, uniwersalne i pasujące do wszystkiego. Łatwe w utrzymaniu w czystości i bardzo trwałe. Jeżeli jednak nie przepadasz za nowoczesnym stylem i jednokolorowe rolety Ci nie odpowiadają, to zdecyduj się na rolety dekoracyjne, dostępne w wielu fasonach i zdobieniach. Często przypominające tradycyjną firanę lub zasłonę pod względem materiału. Zrezygnuj z żaluzji plastikowych, tych starszej generacji. Obniżą jakość wystroju całego wnętrza, a przecież nie na tym Ci zależy.

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *