custom-header

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem?

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem?

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem?

Krótsze czy też dłuższe wyjazdy to zawsze duża niepewność jeśli chodzi bezpieczeństwo naszego domu. Złodzieje wiedzą jak omijać wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, które mają chronić nasz dom, dlatego też dobrze ubezpieczyć się i zainwestować w kilka różnych przeszkód, które musiałby pokonać potencjalny złodziej. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest oczywiście zainstalowanie alarmu. Kiedy ktoś bezprawnie spróbuje wejść na naszą posesję lub do domu, to zostanie o tym zawiadomiona firma ochroniarska, która powinna natychmiast zareagować.

Wiele osób decyduje się na posiadanie psa i wywieszenie tabliczki ostrzegającej, ale to często w ogóle się nie sprawdza, bo zwierzęta w większości włamań są trute lub usypiane. Kolejną przeszkodą dla złodzieja będą rolety zewnętrzne kronmat. Dlaczego warto je zainstalować?

Po pierwsze, markizy zewnętrzne velux odcinają nasz dom od ciekawskich i złodziejskich spojrzeń. Złodziej nie wie, czy w domu znajdują się jakieś drogie przedmioty, więc nie wie czy opłaca się tam wchodzić, a włamanie musi być przecież idealnie zaplanowane co do sekundy. Po drugie, dzięki roletom zewnętrznym niemożliwe jest włamanie się przez okno lub drzwi balkonowe, bo posiadają one odpowiednie zabezpieczenia i zniszczenie ich jest zbyt trudne dla szybkiej złodziejskiej roboty. Po trzecie, zamknięty na cztery spusty dom wraz z oknami to zdecydowanie trudniejsze zadanie dla złodzieja niż poodkrywane okna i łatwe do pokonania zamki w drzwiach.

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *