custom-header

Dwa sposoby na okienne dekoracje

Dwa sposoby na okienne dekoracje

Dwa sposoby na okienne dekoracje

Aranżując wystrój wnętrza, nie można zapominać o tak ważnym elemencie, jak okna. Akcesoria okienne, żaluzje, rolety lub zasłony i firany, powinny być przemyślane, aby podkreślić charakter pokoju i nie spowodować nieeleganckiego efektu przerysowania. Poniżej przedstawimy 2 zawsze modne pomysły na okienną dekoracje. Warto pamiętać, że okno jest często głównym i najbardziej zauważalnym elementem w danym pomieszczeniu.

Okno na 2 sposoby

  1. Nowoczesna prostota

Ta stylizacja pasuje niemalże do każdego wnętrza. Składa się z jakiejkolwiek rolety do okien oraz jest wzbogacona w akcesoria do okien dachowych, czyli np. zdalne sterowanie za pomocą pilota. Kolor i model rolety należy dopasować do wystroju wnętrza. Warto zdecydować się nowoczesną, odznaczającą się stylistykę, czyli np. zastosowanie mocno czerwonych rolet i dodatków do mieszkania w tym samym kolorze. Wtedy wzrok gości będzie skupiony również na rolecie, która posiada innowacyjny, zautomatyzowany sposób obsługi.

  1. Klasyczna elegancja

window-848909_1280

Jeżeli jesteś zwolennikiem klasyki i chcesz stworzyć ciepły charakter wnętrza, a z wiadomych przyczyn rezygnujesz z tradycyjnej firany i zasłon, to wybierz rolety dekoracyjne, posiadają ozdobne motywy. Ich klasyczna i minimalistyczna forma oraz piękny materiał sprawiają, że jest to jednocześnie klasyczny, jak i nowoczesny sposób na stylizację okna.

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *